...

תוכן פרסומי

עיגולי זיעה? השיטה היפנית המוזרה הזו תעשה רוורס לגלי החום שלך

30/04/23 | מאת: גלית בן משה

5/5
אף אחד לא הכין אותי לאחת השנים הקשות בחיי. גיל 48, בהליכי גירושים ואם זה לא מספיק, הרופא בישר לי ״חגיגית״ שזה לא המזג אויר שגורם לי להזיע בליטרים, אלא גלי החום של גיל המעבר.
היחסים עם שלמה (בעלי) כבר שנים לא מה שהם היו פעם אז ככה שאני לא מופתעת שהגענו למצב הזה אבל גיל המעבר? זה דווקא תפס אותי לגמרי מופתעת.

בזמן שהחברות המבוגרות שלי ואפילו אחיותיי חוו את שלל תופעות הלוואי המטרידות של גיל המעבר (שומן בטני, בעיות שינה, דכאון, וורטיגו וכו), אני הצלחתי איכשהו לברוח מכל זה. בהתחלה חשבתי שזה מזל אבל אז הבנתי שגלי חום זו בעיה חמורה ומביכה לא פחות (אולי אפילו יותר). הכי גרוע זה שגלי החום הפכו את השינה למשימה בלתי אפשרית.

הפכתי לזומבי מהלך, חיהמתה, הדכאון והחרדות נכנסו לראשונה בחיי, החיים נעשו תפלים, רציתי לגמור עם הכל

ואז , זה קרה…לפני כמה חודשים, למרבה המזל, שלמה התעקש שנשדר ״עסקים כרגיל״ ולא נתחמק מארוחת שישי עם הבן שלנו וכלתו, בבית הוריה.  שכבר הזמינו אותנו בפעם המי יודע כמה.

גלי חום בגיל המעבר: להזיע ליד כולם, בלי אף הודעה מוקדמת ​

אמה של כלתנו, אמנם בת 52: אבל הזמן עצר אצלה כבר בגיל 40 ומאז היא נראית, אוכלת ומתנהגת בדיוק אותו הדבר. בזמן שאני מזדקנת, רפוסה ותופסת קמטים ועיגולי זיעה,ֿ היא נשארת חטובה וחייכנית (ואם יורשה לי לומר, גם סקסית!). 

באותה ארוחת ערב, לא הצלחתי להתרכז בכלום חוץ מלבהות בה ולחשוב לעצמי:

״איך זה שהאישה הזו ניצחה את גיל המעבר ואפילו בעלה מביט בה במבט זומם?״

בעודי מחפשת את התשובה, קרה הנורא מכל. הדבר שבגללו רציתי מראש לבטל את כל הארוחה הזו. הוא הגיע, התקף גל החום הארור הזה, אחד הארוכים שאי פעם היו לי. כשאני יושבת בראש השולחן, בגופיית המשי האהובה עלי, בצבע סגול פסטל עם התחרה- זו שבתמימותי חשבתי שתשאר יבשה עד תום הערב הזה. 

״רציתי שהאדמה תבלע אותי אבל במקום זה, רצתי לשירותים באמצע הארוחה, כשכולם מסתכלים״​

מבוישת ורטובה ניסיתי בכל כוחי להסתיר את גל החום שהגיע בכל הכוח, כמו צונאמי. זה היה אחד ההתקפים החריפים ביותר, שגם כלא אותי בבית שימוש בלי חולצה להחלפה ועם גלי חום קור שנמשכים נצח. הגופיה הרפויה נצמדה חזק לבטן המדלדלת שלי וכבר לא נראיתה כמו רעיון טוב בכלל כפי שקיוותי.

״גלית, הכל בסדר שם?״ שאלה אותי אותה האחרונה ביקום שרציתי לשמוע את קולה (אימה של הכלה). 

״כן כן, שולה. הכל מצוין״ שקרתי במצח נחושה מהעבר השני של הדלת.

״טוב…אאםם…אנחנו פשוט כבר בקינוח ואת בשירותים קרוב לחצי שעה. את באמת בטוחה שהכל בסדר?״

ישבתי על מושב האסלה, הרגשתי את החום סולל את דרכו מהפנים הבוערות ועד התחתונים הלחים. ידעתי שאני חייבת עזרה כדי לחזור לארוחה המשפחתית אז בלית ברירה עניתי לה: 

״הא…שולה? האמת היא שאני כן צריכה עזרה. כל הבגדים שלי סחוטים מזיעה״ 

למרבה הפתעתי, שולה הייתי אמפטית וישר הבינה שמדובר בגל חום רציני. אחרי כמה דקות היא חזרה עם מכנס טרנינג שגדול עליה בכמה מידות וחולצת טריקו שחורה ודהויה של בעלה. אחרי שהתאוששתי מהטרגדיה הזו והמבטים של כולם כשחזרתי לסלון, נכנסתי למטבח כדי להודות לשולה על העזרה. 

״תגידי, אני חייבת לדעת… מה הסוד שלך? איך זה שכל תחלואות גיל המעבר דילגו מעליך?״

נשברתי ושאלתי אותה בסוף.

״את לא תאמיני, לפני שנה הייתי בדיוק במצב שלך. סבלתי מגלי חום יומיים ברמה כזו שבקושי יצאתי מהבית. שהייתי חייבת לצאת לעבודה, סחבתי איתי לפחות 2 חולצות להחלפה. תאמיני לי, אני יודעת מה עובר עליך״

“מה, זה מטורף, אז איך יצאת מזה?” שאלתי, בהלם מוחלט.

“תתקרבי קצת,” היא לחשה אלי, אפילו שהיינו היחידות במטבח. “אני קצת נבוכה לספר. את מכירה את המדבקות רגליים המוזרות האלה שנמכרות באינטרנט? אז לפני שנה בדיוק קניתי אותן וזה שינה הכל עבורי. ככל ששמתי אותן יותר, ככה הגלי חום פחתו ופחתו. כמה חודשים אחרי, היה שיפור משמעותי! לא רק שהליבידו שלי עלה דרסטית, אפילו ירדתי במשקל, קרוב ל8 קילו!״

״אני אומרת לךזה עשה לי רוורס מנופאוזה, אני זורחת״

״את? 8 קילו יותר עם גלי חום קיצונים? אני לא מאמינה״ שאלתי בהפתעה.

״תאמיני תאמיני. אבל מאז שמצאתי את המדבקות האלה, אני משתמשת בהם כל לילה, לא משנה מה״. 

השיחה הזו הדהימה אותי לגמרי, לא האמנתי למה שאוזני שומעות! כמובן שכבר שמעתי על הטרנד הזה של המדבקות שרץ ברשת, אבל לא האמנתי שזה מה שהיה אמור להיות מעיין הנעורים שלה? בכנות?  

היא נשבעה לי שזה מה שקרה לה והבטיחה לשלוח לי באימייל את הקישור ל”מדבקות הנס” האלה (כך היא כינתה את הנשק הסודי שלה) ברגע שהיא תתיישב ליד המחשב.

למחרת בבוקר, פתחתי את תיבת המייל שלי והתחלתי לחקור קצת יותר על הקשר בין המדבקות שלה לבין תופעות גיל המעבר וספציפית על גלי חום וזה מה שגיליתי (תישבי חזק כי את עומדת להיות בשוק מזה):

עובדתית: זה מה שקורה בגוף שלך ברגע שהמנופאוזה מגיעה

איו דרך להתחמק מזה: רמות האסטרוגן בגופך צונחות וזה קורה עובדתית אצל כל הנשים ברחבי העולם, בלי יוצא מן הכלל. רמות האסטרוגן הגבוהות ביותר שלך הן בגיל 30 (ראי תמונה מטה), כאשר הירידה מתמשכת עמוק לתוך שנות ה80.

ההדרדרות הקיצונית ביותר חלה כאשר אישה מגיעה לגיל 50, שם רמות האסטרוגן יחוו את הריגרסיה הכי רצינית. לא פחות מ-80% מהנשים בגיל המעבר סובלות מגלי חום. החום בוער מהחזה וגורם להסמקה, הזעה, צמרמורות וכמובן הפרעות בשינה. 

אז מה אפשר לעשות? איך ניתן להכריע את גלי החום בצורה בריאה שגם עובדת?​

המחקרים מראים שרק 9% מהנשים בארץ לוקחות הורמונים. גלי חום והזעות הן אמנם תופעות שנמצאות במקומות היותר נמוכים על הסקאלה (בכל הקשור לתסמינים) אך ההשלכות על תפקוד יומיומי וחוסר שינה מביאות נשים אלה לדכאון קשה ביותר.

פתרונות מבוססי אסטרוגן שימשו בעבר באופן שגרתי לטיפול בגלי חום, אך למרבה הצער, לפי הסקר האחרון שערכו קופות החולים:

13% מהנשים מתחילות טיפול מקומי כלשהו באסטרוגן ומפסיקות כי אינן רואות תוצאות 

בנוסף, בעקבות השימוש באסטרוגן, כיום כבר ידוע וברור כי נשים רבות מפתחות תלות או לחילופין חסינות לאסטרוגן שניתן להן במשך שנים רבות, לעיתים 10-20 שנים בקביעות. כמו כן, יותר ויותר נשים תופסות בעיות רפואיות חמורות הרבה יותר, כחלק מתופעות לוואי של השימוש.

מחקר חדש מוכיח באופן חד משמעי: ניתן להוריד את גלי החום ביותר מחצי ללא אף התערבות רפואית

החדשות הטובות הן כי יותר ויותר מחקרים חושפים כי הקשר בין כמות הרעלים בגוף לבין האיזון ההורמונלי הינו הדוק מאי פעם. נשים בעשור החמישי כבר לא חייבות להכנע לפתרונות הקונבציאליים ברפואה המערבית אלא לשים מבטחן בפתרונות אלטרנטיביים אחרים. 

מחקר חדש שפורסם על ידי האגודה למנופאוזה בצפון אמריקה בכתב העת הוותיק: Menopause- עורר עניין רב והתרגשות בקרב נשים רבות ברחבי העולם כשערך ניסוי מדגמי בקרב שתי קבוצות נשים הסובלות מגלי חום בדרגה חמורה ובינונית.

הניסוי נמשך 12 שבועות ותדירות גלי החום נמדדה באמצעות אפליקציה ניידת, שאלונים ובדיקות. המחקר מצא כי על ידי שינוים נקודתיים באורח חייהן, הנשים בקבוצת הניסוי הפחיתו את גלי החום ב- 84% אחוזים, מ-5 ביום ל-פחות מאחד  ו- 59% דיווחו כי הפכו נקיות לחלוטין מגלי חום בינוניים וקשים. מאידך, לא היה שינוי במשתנה זה בקבוצת הביקורת.

”זהו מהפך רציני עבור נשים בנות 45 ומעלה, שרובן (כפי שגילינו במחקר) יכולות לקבל הקלה מיידית מתסמיני גיל המעבר החמורים והמטרידים ביותר ללא כל התערבות רפואית“, אומר החוקר הראשי ניל ברנרד (MD) נשיא ועדת הרופאים ופרופסור בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת ג’ורג’ וושינגטון.

רופאים:״רעלים בשילוב חוסר בויטמינים יחסמו מהגוף ריפוי עצמאי בגלי חום״​

על מנת להפחית את גלי החום ובעתיד גם למגרם ולמנוע את חזרתם, עליך להביא את גופך למצב מאוזן הורמונלית. גופך עובר שינוי פיזי בהגיעך לגיל המעבר אך הוא ממש לא חייב לספוג את תופעות הלוואי של תקופה מאתגרת זו. 

על מנת להפחית את גלי החום ובעתיד גם למגרם ולמנוע את חזרתם, עליך להביא את גופך למצב מאוזן הורמונלית. גופך עובר שינוי פיזי בהגיעך לגיל המעבר אך הוא ממש לא חייב לספוג את תופעות הלוואי של תקופה מאתגרת זו. 

גלי חום הם סה״כ טריגר של הגוף, הבא לידי ביטוי בחוסר היכולת שלו להתמודד עם המציאות הגופנית של גיל המעבר. כתוצאה מכך: תדירות הגלים עולה והם מחמירים ונמשכים שנים רבות.

סילוק רעלים (בשילוב עם ויטמינים ספציפיים) מסייע לגופך לשוב למצב המאוזן האידיאלי שלו ולחיות בשלום עם שלל סימפטומי גיל המעבר כך שתוכלי להנות מאורח חיים בריא ושליו.  

וכאן בדיוק נכנסות לפעולה מדבקות ניקוי הרעלים (=דיטוקס) דרך כף הרגל של Nuubu

מדבקות הדיטוקס מפנות את הרעלים התת-עוריים החוצה, דרך כפות הרגליים ובו בעת מזינות בויטמינים הנחוצים לך במיוחד בגיל המעבר. שחרור רעלים מאפשר למערכות להרפות מהמתח ולעבוד אתך (במקום נגדך) וכתוצאה: ההורמונים מפסיקים להשתולל והתאים מקבלים בוסט חיובי ומסוגלים להלחם בגלי החום. גלי החום מתמזערים בחומרתם באופן משמעותי ותדירותם יורדת בהדרגה, אם בכלל. 

עד כאן הכל טוב, זה נשמע הגיוני לפחות בתיאוריה, אבל האם זה באמת עובד במציאות?​

עד כה, המדבקות האלה מכרו כבר למעלה מ-10 מיליון יחידות ברחבי העולם ולפי פילוח שוק שערך היצרן (כפי שמופיע באתר היצרן הרשמי) קבוצת הצרכנים המרכזית הינה נשים בין גילאי 47-68 (שלא במפתיע).

לקוחות מרוצות מספרות כי הסיבה העיקרית לקנייה חוזרת של המוצר הינה יכולת ניקוי הרעלים העמוקה והפשוטה, בזמן השינה.

המדבקות המקוריות האלה אוזלות בכל פעם שהמוצר חוזר להיות זמין, עד כדי כך הן הפכו לפופולריות.

טוב, האמת? חששתי והייתי סקפטית אבל בתוך תוכי כן קיוותי שהמדבקות של Nuubu יעזרו לי לחזור לישון כמו שצריך ולהגיד ביי-ביי לגלי החום ועיגולי הזיעה על כל הבגדים שלי.

כדי להיות הכי ביקורתית ואובייקטיבית, החלטתי לערוך ניסוי בזמן השימוש במוצר, כדי להיות משוכנעת שהמדבקות מקיימות את ההבטחה.

תעדתי את התוצאות מדי שבוע וליתר בטחון גם לקחתי גם היקפים ותמונות, מפני שבמקרים מסוימים, כמו שספרה שולה,  ניתן לראות גם ירידה במשקל. 

שבוע 1 לניסוי גלי החום:

קודם כל, משלוח סופר מהיר, אני תמיד אוהבת את זה! כשפתחתי את החבילה, הייתי די מרוצה מאיכות המוצר. המדבקות מגיעות באריזה יפה, עם הוראות מפורטות וריח מאוד טבעי, כמעט כמו שמן עיסוי ששמים במאסג׳ים. 

בלילה הראשון, אם נאמר בכנות: לא הבחנתי באף הבדל, אבל זה היה מרגש לראות עד כמה שחורות היו המדבקות,  בבוקר אחרי שהורדתי אותן מהרגליים.

זה בהחלט דורש קצת התרגלות לטקס החדש הזה שלפני השינה. בימים שלאחר מכן כבר באמת הרגשתי רגועה וקלילה יותר וגם הצלחתי לצבור קצת יותר שעות שינה מבד״כ (כבר שכחתי איך זה לעצום עין).

התעוררתי בתדירות נמוכה הרבה יותר ושלמה (בעלי) אמר שאני במצב רוח הרבה יותר שמח מבוקר רגיל.

אחרי השבוע הראשון זה די סקרן אותי מה כבר יכול לקרות אחר כך.

שבוע 2:

מאמצע השבוע השני, באמת התחלתי להבחין לשים לב שדברים אצלי משתנים ואני בוודאות לא מדמיינת את זה או שזה פשוט מקרי.

לרוב אני נתקפת ע״י בין 3 ל4 התקפי חום, באופן קבוע, מדי יום. פעמיים במהלך הלילה, פעם אחת בבוקר ופעם נוספת באמצע היום. 

השבוע היו 4 ימים שבהם היה לי רק התקף חום אחד במהלך הלילה. עבורי זה היה משנה חיים בגלל שסוף סוף הצלחתי לישון כמעט לילה שלם!

לראייה, הרגשתי הרבה יותר אסופה, מפוקסת ועם מוטיבציה גבוהה והיה לי הרבה יותר אנרגיה לעשות דברים שתכננתי הרבה זמן, טפלתי במלא סידורים ומשימות שדחיתי שבועות וחודשים רבים והרגשתי לפתע שיש לי יותר שעות ביממה. 

באופן מוזר, הרגשתי גם פחות נפוחה מהרגיל, אני שמה לב לזה בעיקר באזור הבטן והפנים. בנוסף, העיגולים השחורים שיש לי מסביב לעיניים מאז שאני זוכרת את עצמי פחתו בצורה דרמטית והעור שלי יותר זורח ורענן.

הייתי בטוחה שאולי אני מדמיינת הכל אז היה לי ברור שאני חייבת להמשיך עם הניסוי הזה כדי להבין יותר לעומק מה קורה. הנה התמונות של העיגולים השחורים מסביב לעיניים ואיך זה נראה אחרי שבועיים של שימוש במדבקות.

תוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם

שבוע 3:

למען האמת, לא ציפיתי להרבה מהניסוי ההזוי הזה שערכתי ביני לבין עצמי. אבל כל שבוע אני מופתעת מחדש ממה שקורה לי בגוף!!! 

בשבוע השלישי זה כבר היה לגמרי ברור ששיניתי משהו בחיים שלי ועמיתיי לעבודה התחילו להחמיא לי ש״משהו טוב עובר עלי״. 

אבל השינוי הגדול באמת הוא בגלי החום, מן הסתם.

ראשית, לא נעים לומר, אבל השבוע ישנתי כמו טינאייג׳רית! הלילות היו נקיים לחלוטין מהתקפי חום והצלחתי לישון כמו ששנים לא ישנתי. בימים מסוימים בהם לא היו התקפי צהריים, אפילו לקחתי ברייק מהעבודה ועשיתי שנ״צ מפנק על הספה. סתם כי התחשק לי, לא כי הייתי עייפה.

מיותר לציין שהבטחון העצמי ותחושת הנשיות שלי עלו פלאים. אני פחות מתביישת בגוף שלי ואפילו התחלתי ללכת עם מכנסיים צמודים שכבר חודשים לא העזתי ללבוש (בגלל שפחתי להזיע). 

הבוסית שלי שיבחה את התפוקה היומית שלי ואמרה שמעולם לא ראתה אותי כה חיובית ובטוחה בעצמי, זה ריגש אותי כל כך שמה שאני מרגישה בפנים משתקף גם לבחוץ.

אני מתחילה להרגיש שינוי מסוים גם בגוף, אני יותר אנרגטית והבגדים יותר רפויים על הגוף. לא נשקלתי עדיין אז אני לא יודעת אם ירדתי במשקל. אני כל-כך מאושרת מלילות השינה הרציפה שלא היה לי פנאי לזה….

אני כמובן ממשיכה עם המדבקות ומרגישה ברת מזל שמצאתי את המוצר הזה ולא נכנעתי לתכתיבי החברה והמלצות הרופאים.   

ויטמין סי: ספיגה יומית בתאים, דרך כפות הרגליים

ויטמין סי פועל כגורם מחבר לאנזים האחראי על חידוש חלבונים כמו קולגן ואלסטין. בלתי אפשרי לייצר קולגן חדש אלא אם כן יש מספיק מויטמין זה. הוא גם עובד קשה כדי לשמור על ייצור קולגן באופן טבעי ולפצות על המחסור באסטרוגן.

שבוע 4:

זה היה ללא ספק השבוע הכי טוב שלי עד כה. השבוע קרו דברים שאפילו לא דמיינתי לעצמי שיקרו. 

קודם כל, ההתקפים ירדו פלאים! השבוע היו לי רק 3 התקפי חום בשעות לפנות בוקר, במהלך השבוע כולו. זו ירידה מ– 21 ל-3 התקפים בשבוע! כבר אבדתי את האמונה שהחיים שלי יכולים לחזור למה שהם היו פעם, אני ממש ממש שמחה שהתבדתי. אפילו ההתקפים שכן היו נמשכו לפרקי זמן קצרים במיוחד ולא אילצו אותי לקחת מקלחת ולהחליף את כל הפיג׳מה, זה ממש הפתיע אותי. לא היה לי התקף אחד אפילו מחוץ לבית ולא החלפתי בגדים בחוץ אפילו פעם אחת

נראה שהגוף שלי עובר משהו וזה בא לידי ביטוי בגלי החום ואיך שאני סופגת אותם. אני כה אסירת תודה על השינוים שהגוף שלי עובר ולכן אפילו לא ציפיתי למה שעוד קרה. 

אני ובעלי שלמה, שהיינו על סף גירושים, עכשיו שוקלים ברצינות להמשיך ולנסות. אני משוכנעת שזה קשור לשינוי שהגוף שלי עבר כי השבוע גם חזרנו לישון באותה מיטה וגם יצאנו לדרינק לילה אחד. 

בונוס חיובי ביותר, שהפתיע אותי היה העליה בחשק המיני. מאז תחילת השימוש במדבקות אני ישנה יותר, רגועה יותר, אנרגטית ומחוברת לעצמי כך שלפתע הרגשתי את הליבידו שכבר הייתי בטוחה שלגמרי התאדה לו. אחרי שעשיתי מחקר קצר ברשת גם מצאתי שזה אחד התגמולים הנהדרים של דיטוקס וויטמינים במנופאוזה. 

אין שמחה ממני שלא רק שחזרתי לנהל חיים תקינים (ומאושרים!), גם הזוגיות שלי חוזרת לתלם ויש תקווה! 

אין לי ספק שב-4 השבועות הקרובים אגיע גם למצב של כמעט העלמות טוטאלית של התקפי החום, בזכות המדבקות.

אבל בכנות, גם אם זה לא יקרה, אני פשוט מרגישה כל כך חיונית ואף נחשקת ובטוחה בעצמי שסוף סוף אני יכולה לחזור לעשות את כל הדברים שאני אוהבת (לטוס, לבלות, לישון!) ולהסתובב בספונטניות באירועים חברתיים, בעבודה, בבית ובכל מקום, זמן או סיטואציה. 

עד כדי כך התהליך הזה היה עוצמתי עבורי

המלצתי לכל החברות שלי, שסובלות מגיל המעבר על המדבקות של Nuubu ואני בהחלט אמשיך להשתמש בהן ולנקות את הגוף מרעלים כי זה מסתבר ממש חובה בגיל שלי. 

ובכן, הסוף לגלי החום! החיים שלי מתחלקים ללפני ואחרי Nuubu ואני ממש לא מגזימה.

אפילו שלמה הרגיש שחזרתי אחורה לשנים שהתחלנו לצאת והוא אמר שזה ״מרגיש כאילו זכיתי בך מחדש אחרי שנים שהתרחקנו״ (מילים שלו). אנחנו יוצאים יותר לבלות, עושים דברים יחד ואני מרגישה ערנית ואנרגטית, כאילו החיים נתנו לי הזדמנות שניה. 

מסקנות אחרונות (+טיפ זהב!)

טוב, אין מה לומר, ממש התאהבתי במדבקות האלה! תמיד האמנתי שתרופות טבעיות הן הטובות ביותר לנו (וזו ההוכחה) אבל לא תארתי לעצמי שמדבקות מהרשת יכולות להיות כל-כך אפקטיביות (חבל שלא ניסיתי את זה לפני שנתיים).

השיפור באורח החיים שלי הוא לא פחות מ-דרסטי. עברו כבר 6 שבועות ואני עדיין רואה שיפור יומי במראה העור שלי. גם המעט גלי חום קצרים שהיו באים פה ושם, נעלמו לגמרי!

 אני ממליצה על המדבקות האלה לכל מי שסובלת מגלי חום ו/או קור ובכלל למי שתופעות העשור ה50 תפסו אותה חזק (נשירה, בעיות שינה, שומן בטני וכו).     

Nuubu (המקורי בלבד) בטוח לחלוטין לשימוש וזה נהדר על הרגליים (חם ונעים).

ועכשיו לטיפ הזהב שלי,

כעת, לאחר שחוויתי את היתרונות המדהימים של המדבקות האלה אני בהחלט אזמין עוד כמה עבור החברים והמשפחה שלי אבל לסיום, חשוב לי לציין דבר חשוב מאוד שהבנתי אחרי שגם חברה טובה שלי השתמשה במדבקות:

הרבה נשים ששוחחתי איתן זלזלו בשיטה הזו וחשבו שאני מפברקת.

האמת, שזו אחת הסיבות המרכזיות שאני כותבת את הפוסט הזה ורוצה להגיע לכמה שיותר נשים בארץ.

תראי, מוצרים אלטרנטיביים כמו המדבקות האלה פועלים באופן שונה ממוצרים שאת קונה בבית מרקחת אבל הם בריאים יותר.

חברה שלי ניסתה את המדבקות האלה ואחרי לילה אחד, היא התקשרה אלי ואמרה לי: ״גלית, זה לא עובד. זה סקאם (עבודה בעיניים)״, היא הייתה בטוחה שתוך לילה אחד, כל ההתקפי חום יעברו לה, כמובן שזה לא קרה, אז היא הפסיקה את השימוש.

אחרי ששכנעתי אותה ששינוי כזה לוקח זמן, היא ניסתה שוב ונתנה לזה כ: 2-3 שבועות וזה כמובן עבד!!! 

אם נהיה כנים, אני חושבת שזו תמורה מצוינת למוצר כמו המדבקות האלה ובמחיר הזה.

אז מה שאני ממליצה לך, תני לזה זמן ואל תצפי לתוצאות תוך לילה אחד כי יש נשים שלוקח לגוף שלהן קצת יותר זמן מאחרות, כדאי שמראש תזמיני את החבילה הגדולה ביותר.

את זה אני אומרת לך מנסיון. כי כשרציתי להזמין עוד חבילות, אזל המלאי ונאלצתי בלית ברירה להפסיק את השימוש ושוב לחזור לנקודת ההתחלה.

זה התברר כעניין מאוד מאוד מאכזב ובזבוז של כסף שנזרק לפח וחבל והכל יכל להמנע אם הייתי קונה מראש את החבילה המורחבת.

חשוב להבהיר:ככל שתשתמשי במדבקות זמן רב יותר ובעקביות, כך התוצאות יהיו טובות יותר! כשאני ושלמה נטוס לחול השבוע, מראש ארזתי מדבקות שיספיקו לי לכל השהות שלנו בחו״ל ואני מתכוונת לשמור אותם בתיק יד שלי, כדי שלא יאבדו במזוודה. 

שתדעי לך, מעולם לא העלתי אף תוכן שלי לרשת אבל מפני שחשוב לי לתת דעה אובייקטיבית על המדבקות האלה שרצות כבר תקופה ברשת, הכי יצאתי מאזור הנוחות שלי וכתבתי ביקורת אמיתית ואובייקטיבית על מדבקות Nuubu המקוריותשזה מוצר שגם אני וגם נשים שקרובות אלי ראינו ממנו תוצאות מוכחות (בייחוד לגלי חום

הציון שלי ל- מדבקות Nuubu

10/10

5/5

הצעה מיוחדת:

כהצעת היכרות מיוחדת, היצרן מציע כעת 70% הנחה + 30 יום החזר כספי לכל הלקוחות החדשות, כך שתוכלי לנסות את המדבקות ללא סיכון לחלוטין.

הצעה זו עשויה להסתיים בכל עת, אז כדי שתנצלי אותה כעת ולא תדחי למחר.

ואם אינך מרוצה, תוכלי להחזיר אותם תמורת החזר מלא. בלי לשאול שאלות!

Nuubu זו מתנה נהדרת לכל אישה בגיל המעבר או/ו טרום גיל המעבר שקרובה אליך ויקרה לך (גם לכאלה שלא סובלות מסימפטומים חמורים ומרובים)

לחצי על הקישור למעלה כדי לראות אם היצרן עדיין מציע הנחה של 70% והיא עוד בתוקף 30 יום החזר כספי

ביקורות של עוד לקוחות אמיתיים מהרשת:

סימה לוי
סימה לוי
באר שבע
Read More
״גלי חום חירבו את חיי. הזדקנתי תוך יום וזה הורגש ונראה. המוצר הזה החזיר אותי למסלול (ולשפיות!)״
שירה רובינשטיין
שירה רובינשטיין
תל אביב
Read More
״מה לא ניסיתי: הורמונים, גיניקולוגים, מדבקות, אפילו רבנים וכלום לא עוזר. מודה לעצמי שלא ויתרתי והמשכתי לחפש.״
שיר שקד
שיר שקד
רעננה
Read More
״חבל שלא נתתי למוצר הזה צ׳אנס לפני כל הלילות חסרי השינה שרק הזעתי בלי סוף מול הפריזר הפתוח. כמה ימים בזבזתי. לקנות ומהר!״

https://register.awmf.org/assets/guidelines/050-001l_S3_Adipositas_Pr%C3%A4vention_Therapy_2014-11-ablapsed.pdf (קישור -> לחץ כאן )

כתב ויתור: *תוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם. מוצר זה אינו מיועד לאבחן, לטפל או לרפא כל מחלה או מצב. Nuubu אינה מציגה מצגים ואינה נושאת באחריות לדיוק המידע הכלול באתר זה או זמין באמצעותו, ומידע זה נתון לשינוי ללא הודעה מוקדמת. המידע באתר זה אינו נועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי. התייעץ עם הרופא שלך לפני השימוש בכל מוצר בריאותי או פעילות גופנית. לעולם אל תתעלם מעצות רפואיות המבוססות על מידע שנקרא או נגיש באינטרנט ללא ייעוץ רפואי. העדויות באתר זה הן ממשתמשים בפועל של המוצרים ו/או השירותים שלנו והוגשו באמצעים שונים. הם ניתנו מרצון ולא הוצע או ניתן פיצוי. ייתכן שהתוצאות אינן אופייניות ולא ניתן להבטיח אותן. המוצר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי ואינו מבטיח תוצאות. זוהי פרסומת ולא מאמר חדשות, בלוג או עדכון להגנת הצרכן. הסיפור המוצג באתר זה והאדם המתואר בסיפור אינם חדשות אמיתיות. במקום זאת, הסיפור הזה מבוסס על התוצאות שהושגו על ידי כמה אנשים שהשתמשו במוצרים אלה. התוצאות המתוארות בסיפור ובהערות הן אילוסטרטיביות ועשויות שלא לשקף את התוצאות שאתה משיג עם מוצרים אלה. אתר זה עשוי לקבל פיצוי עבור קליקים על או רכישות של מוצרים המופיעים באתר זה.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.