...

תוכן פרסומי

צלוליט בגיל 50: בשיטה הפשוטה הזו רואים תוצאות מהבית ובלי לבזבז כסף מיותר (תוך שבועות בודדים)

03/04/23 | מאת: שושנה כהן

5/5

עור חלק ומתוח אחרי גיל 50? זה החלום של כל הנשים אבל בעיקר של מי שסובלת מצלוליט (90% מהנשים בגיל המעבר סובלות מכך).

הגורמים לצלוליט הם רבים: עודף שומן בגוף, גנטיקה, רמת האסטרוגן בגוף, עור דליל ורפוי,אובדן קולגן, תזונה לקויה אבל בעיקר: גיל.

Days
Hours
Minutes
Seconds
תוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם

צלוליט בגיל 50: בשיטה הפשוטה הזו רואים תוצאות מהבית ובלי לבזבז כסף מיותר (תוך שבועות בודדים)

צלוליט זה למעשה שומן שמצטבר מתחת לעור, במקומות בגוף בהן זרימת הדם לא טובה וזה מה שגורם למראה הנקבובי שממנו סולדות נשים רבות בגיל המעבר.

צלוליט זה למעשה שומן שמצטבר מתחת לעור, במקומות בגוף בהן זרימת הדם לא טובה וזה מה שגורם למראה הנקבובי שממנו סולדות נשים רבות בגיל המעבר.

כשהלכתי לרופא הוא אמר לי שצלוליט נפוץ יותר בגיל 50, מפני שהעור מאבד מהגמישות שלו והוא יותר רפוי ועייף.

החברות המבוגרות שלי תמיד אמרו לי ששנות הזהב מתחילות בגיל 50. לצערי, זה לא היה המקרה עבורי:

בשנים האחרונות הרגשתי יותר ויותר רופסת ומקומטת ולמרות דיאטות כאסח וספורט, לא הצלחתי לרדת במשקל מה שגרם לצלוליט לגבור ולהופיע בעוד ועוד מקומות.

תוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם

צלוליט בגיל 50: בשיטה הפשוטה הזו רואים תוצאות מהבית ובלי לבזבז כסף מיותר (תוך שבועות בודדים)

ואז, לפני כמה חודשים, למרבה המזל, בעלי רשם אותנו לקבוצת טיולים חדשה: שם פגשתי צעירה בת 59 מרשימה ונאה למראה.

שמתי לב שהיא בדרך כלל הובילה את הקבוצה ותמיד נראית זוהרת וקלילה. אפילו שבפרצוף היו לה קמטים, העור שלה ברגליים ובידיים היה מתוח וחלק כמו נערה בתיכון.   

היה לה כל כך הרבה אנרגיה, שהיא אפילו עודדה את כולם כשהגענו לחלק יותר מאומץ של הטיול.

“האם תמיד היית כל כך אנרגטית או מה הסוד שלך?”, שאלתי אותה לאחר הטיול האחרון שלנו.

היא צחקה והשיבה, “לא תאמיני, אבל לפני שנה כמעט ולא יצאתי מהבית כי תמיד הייתי כל כך עייפה וכבדה.”

“מה, זה נשמע מהפכני, אז מה שינית?” שאלתי, מופתעת.

“תתקרבי קצת,” היא לחשה. “אני קצת נבוכה, אבל לפני כמעט שנה בדיוק, ניסיתי את מדבקות הרגליים היפניות המוזרות האלה שמצאתי ברשת וככל ששמתי אותם יותר זמן, הפכתי לפעילה יותר עד שאחרי כמה חודשים גם ירדתי 11 ק״ג וגם העלמתי את רוב הצלוליט שסחבתי מאז שאני זוכרת את עצמי.

״לך? צלוליט? היה לך אי פעם צלוליט?״ שאלתי אותה בהפתעה גמורה.

״תאמיני או לא, היה לי, והרבה! אבל מאז שמצאתי את המדבקות האלה, אני משתמשת בהם כל לילה, לא משנה מה״.

זה הדהים אותי לגמרי, לא האמנתי למה שאוזני שומעות! כמובן שכבר שמעתי על הטרנד האינטרנטי הזה של המדבקות, אבל כמעט לא האמנתי שהמדבקות המוזרות האלה היו אמורות להיות סוד הנעורים שלה לעור מתוח, חלק וזוהר.  

היא נשבעה לי שזה מה שקרה לה והבטיחה לשלוח לי באימייל את הקישור ל”מדבקות הנס” האלה (כך היא כינתה את הנשק הסודי שלה) ברגע שהיא תחזור הביתה.

למחרת בבוקר, פתחתי את תיבת המייל שלי והתחלתי לחקור קצת יותר על הקשר בין המדבקות שלה לבין צלוליט בגיל המעבר וזה מה שגיליתי (תישבו חזק כי אתם עומדים להיות בשוק מזה):

עובדתית: זה מה שקורה בגוף שלנו אחרי גיל 50

תוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם

למרבה הצער, אין דרך להתחמק מזה: מחקרים אחרונים מצאו חד משמעית כי מגיל 18 לערך, תכולת הקולגן בעור שלנו יורדת ב 1% מדי שנה.

בגיל 50, כבר בוודאות נאבד 30% מהקולגן בעור שלנו. זה תקף לכולם ובעיקר לנשים. בנוסף לכך, תנודות הורמונליות והזדקנות הופכות את העור לדק יותר ופחות אלסטי וזה גורם לצלוליט להופיע יותר ככל שמתקרבים לגיל המעבר (וכמובן אחריו).

אז מה אפשר לעשות? איך להפחית צלוליט ברמה דרסטית ומבלי לפגוע בגוף?

״חילוף החומרים מואט במידה ניכרת”, אומר פרופ’ כריסטוף במברגר מהמרכז הרפואי למניעת הריון בהמבורג, גרמניה. לאישה בת 50 יש כמעט פי שניים רקמות שומן באותו משקל מאשר לבת 30.

עובדתית, מסביבות גיל 30 אנחנו מאבדים מסת שריר והיא מתחלפת בשומן.

הפירוש של פחות ופחות שרירים הוא: קצב חילוף החומרים הבסיסי יורד, אנחנו משמינים בקלות רבה יותר וצלוליט קל (או צלוליט שבקושי מבחינים בו) נהפך עם השנים לגומות עמוקות מאוד שחולשות על יותר אזורים גדולים יותר של העור כמו: ישבן, יריכיים, זרוע, בטן ואף שדיים במרקם קוטג׳ ומראה גבשושי במיוחד.

נשים רבות חוות בושה ותחושת ערך עצמי ירוד לאור תופעה זו. 

הצלוליט יכול ללכת בדיוק כמו שהגיע גם בגיל המעבר ואף אחריו​

על מנת להפחית את הצלוליט ואף לסייע במניעת חזרתו, עליך לעודד את עורך להפוך למוצק וחלק יותר.

תזונאים רבים כבר מסכימים פה אחד שגוף מאוזן ונקי מרעלים (סטרס, ג׳אנק פוד, אורח חיים יושבני וכדומה) ייצר פחות מגושי השומן המטרידים והעור יקבל מראה בריא וחלק.

 סילוק רעלים עוזר לגוף לשוב חזרה למצבו הטבעי כך שניתן להפחית את הצלוליט עד להחלקה מוחשית הנראית לעין ועל הדרך גם לסייע בהצרת ההיקפים וכאן בדיוק נכנסות לפעולה מדבקות ניקוי הרעלים (=דיטוקס) דרך כף הרגל של Nuubu.

הגוף ״מבזבז״ פחות אנרגיה על מנת להסיר את הרעלים בעצמו, כך שנשארת יותר אנרגיה, אשר לאחר מכן ניתן להשתמש בה כדי לשרוף שומן ורעלים תת-עוריים וע״י כך להשטיח ולהחליק את הצלוליט.

צלוליט ניתן לעצירה ואף להפיכה גם בגיל המעבר ואף אחריו​

עד כה, מדבקות Nuubu מכרו כבר למעלה מ-10 מיליון יחידות ברחבי העולם ולפי פילוח שוק שערך היצרן (לפי מה שמופיע באתר היצרן הרשמי) קבוצת הצרכנים המרכזית הינה נשים בין גילאי 47-68 (שלא במפתיע).

לקוחות מרוצות מספרות כי הסיבה העיקרית לקנייה חוזרת של המוצר הינה יכולת ניקוי הרעלים העמוקה דרך כפות הרגליים, בזמן השינה.

המדבקות המקוריות האלה אוזלות בכל פעם שהמוצר חוזר להיות זמין, עד כדי כך הן הפכו לפופולריות.

האמת? חששתי והייתי סקפטית אבל בתוך תוכי כן קיוותי שהמדבקות של Nuubu יעזרו לי להפרד סופית מהצלוליט ברגליים!

כדי להיות הכי ביקורתית ואובייקטיבית בניסוי שלי, גם לקחתי היקפים ותמונות, כדי להיות בטוחה שהמדבקות מקיימות את ההבטחה. צלמתי ליתר בטחון את מרבית האזורים בגוף שמפריעים לי: 

תוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם

הזמנתי את Nuubu באינטרנט וזה מה שקרה בארבעת השבועות הראשונים:

שבוע 1 לניסוי:

קודם כל, משלוח סופר מהיר, אני תמיד אוהבת את זה! כשפתחתי את החבילה, הייתי די מרוצה מאיכות המוצר. המדבקות מגיעות באריזה יפה, עם הוראות מפורטות וריח מאוד טבעי, כמעט כמו שמן עיסוי ששמים במאסג׳ים. 

בלילה הראשון, אם נאמר בכנות: לא הבחנתי בהבדל, אבל זה היה מרגש לראות עד כמה שחורות היו המדבקות- בבוקר אחרי שהורדתי אותן מהרגליים.

זה בהחלט דורש קצת התרגלות למנהג החדש הזה שלפני השינה. בימים שלאחר מכן כבר באמת הרגשתי רגועה וקלילה יותר וגם הצלחתי לצבור יותר שעות שינה מבד״כ (כבר שכחתי איך זה לישון לילה ארוך ככה, כמו שהייתי טינאייג׳רית).

התעוררתי בתדירות נמוכה הרבה יותר ובעלי אמר לי שנרדמתי הכי מהר שהוא אי פעם ראה אותי נרדמת ושאני במצב רוח הרבה יותר שמח מבוקר רגיל.

אחרי השבוע הראשון זה די סקרן אותי מה כבר יכול לקרות אחר כך.

שבוע 2:

מאמצע השבוע השני, באמת התחלתי להבחין לשים לב שדברים אצלי משתנים ואני (או בעלי) בוודאות לא מדמיינת את זה או שזה פשוט מקרי.

הרגשתי הרבה יותר אסופה, מפוקסת ועם מוטיבציה גבוהה  והיה לי הרבה הרבה יותר אנרגיה לעשות דברים שתכננתי הרבה זמן, טפלתי במלא סידורים ומשימות שדחיתי שבועות וחודשים רבים והתפנו לי יותר שעות ביממה. 

באופן מוזר, הרגשתי פחות נפוחה מהרגיל, אני שמה לב לזה בעיקר באזור הרגליים והפנים. בנוסף, העיגולים השחורים שיש לי מסביב לעיניים מאז שאני זוכרת את עצמי פחתו בצורה דרמטית והעור שלי יותר זורח ורענן.

הייתי בטוחה שאולי אני מדמיינת הכל אז היה לי ברור שאני חייבת להמשיך עם הניסוי הזה כדי להבין יותר לעומק מה קורה.

השבוע החלטתי גם לקחת תמונות קרובות יותר של הצלוליט שיש לי ברגליים כדי להיות בטוחה שיש שינוי וזה לא הכל בראש שלי. הנה התמונות של העיגולים השחורים מסביב לעיניים ואיך זה נראה אחרי שבועיים של שימוש במדבקות של Nuubu.

תוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם

שבוע 3:

למען האמת, לא ציפיתי להרבה מהניסוי ההזוי הזה שערכתי ביני לבין עצמי. אבל כל שבוע הופתעתי מחדש עד כמה אני מרגישה פעילה וקלילה יותר.

בשבוע השלישי זה כבר היה לגמרי ברור ששיניתי משהו בחיים שלי ועמיתיי לעבודה התחילו להחמיא לי שאני נראית מעולה ואם ירדתי במשקל או ניסיתי איזו דיאטה חדשה. 

חלק אפילו באו אלי בשאלות ותהו מה עשיתי שאני נראית חטובה וחייכנית יותר.

מיותר לציין שהבטחון העצמי ותחושת הנשיות שלי עלו פלאים. אני פחות מתביישת בגוף שלי ואפילו התחלתי ללכת עם מכנסיים צמודים שכבר חודשים לא העזתי ללבוש. 

הבוסית שלי שיבחה את התפוקה היומית שלי ואמרה שמעולם לא ראתה אותי כה חיובית ובטוחה בעצמי, זה ריגש אותי כל כך שמה שאני מרגישה בפנים משתקף גם לבחוץ.

אני מתחילה לראות שינוי תהומי בצלוליט ברגליים כשאני מסתכלת על התמונה שלקחתי לפני שהתחלתי את המדבקות.

הצלוליט פחות בולט מפעם (הוא עדיין שם) אבל בפירוש פחות נראה מתחת לבגדים. מכנסיים וחצאיות שבחיים לא הייתי לובשת ללא מחטב נראים טוב יותר ומחמיאים לי בגזרה החדשה שלי. 

אני כמובן ממשיכה עם המדבקות ומרגישה ברת מזל שמצאתי את המוצר הזה ולא ויתרתי על החלום שלי.  

שבוע 4:

זה היה ללא ספק השבוע הכי טוב שלי עד כה. 

אלה התמונות מסוף השבוע הרביעי לשימוש לעומת תחילת התהליך:

תוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם

גם בעלי וגם אחותי הסתכלו בתמונה והסכימו שיש נסיגה בולטת בצלוליט שהיה לי לפני Nuubu.

אם זה לא מספיק, המדידות מראות שהיקף הרגליים ירד ב2.3 ס״מ ממה שהיה. לא פלא שהרגשתי נוח יותר במכנסיים צמודים, עכשיו הכל ברור. 

זה אומר שירדתי מידה במכנסיים, בלי ספורט ובלי לשנות שום דבר בתזונה שלי! 

נראה שהמדבקות האלה באמת עובדות- ישר הזמנתי עוד, בלי לחשוב פעמיים בכלל.

אין לי ספק שב-4 השבועות הקרובים אגיע גם למשקל החלומות שלי ואז אשמור עליו, בזכות המדבקות של Nuubu.

אבל בכנות, גם אם אני לא אוריד יותר במשקל, אני פשוט מרגישה כל כך נחשקת ובטוחה בעצמי שהקיץ הזה גם אחזור לביקיני ואסתובב על חוף הים עם מכנסיים קצרים, בלי שום בושה או מבוכה.

עד כדי כך התהליך הזה היה עוצמתי עבורי! 

המלצתי לכל החברות שלי על המדבקות של Nuubu ואני בהחלט אמשיך להשתמש בהן ולנקות את הגוף מרעלים כי זה מסתבר ממש חובה בגיל שלי. 

השינוי שלי אפילו הניע את אחותי לנסות גם. זה התוצאות שהיא קיבלה אחרי חודש וחצי של שימוש במדבקות. 

תוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם

ובכןהפתרון לצלוליט! החיים שלי מתחלקים ללפני ואחרי Nuubu ואני ממש לא מגזימה.

אפילו בעלי הרגיש שחזרתי אחורה לשנים שהתחלנו לצאת והוא אמר שאני חייבת להזמין את Nuubu גם עבור בעיות השינה שלו, כמובן שעשיתי זאת בשמחה.

הוא גם ראה הצלחה מסחררת עם המדבקות האלה, כי עכשיו הוא רוצה יותר לצאת לבלות ולעשות דברים יחד אפילו באמצע שבוע בזכות זה שהוא ערני ואנרגטי מתמיד! 

מסקנות אחרונות (+טיפ זהב!)

טוב, אין מה לומר, ממש התאהבתי במדבקות האלה! תמיד האמנתי שתרופות טבעיות הן הטובות ביותר לגוף (וזו ההוכחה) אבל לא תארתי לעצמי שמדבקות מהרשת יכולות להיות כל-כך אפקטיביות (כמובן שהתבדתי בענק).

השיפור באורח החיים שלי הוא לא פחות מ-דרסטי. עברו כבר 6 שבועות ואני עדיין רואה שיפור יומי במראה העור שלי. גם המעט צלוליט שהיה לי בבטן כבר כמעט ונעלם.

 אני ממליצה על המדבקות האלה לכל מי שסובלת מצלוליט ובכלל למי שתופעות העשור ה50 הגיעו אליו בענק (גלי חום, בעיות שינה, עליה במשקל וכו).

וכמובן למי שמרגיש עייפות וחוסר אנרגיה שלא מרפים. Nuubu (המקורי בלבד) בטוח לחלוטין לשימוש וזה נהדר על הרגליים (חם ונעים).

ועכשיו לטיפ הזהב שלי, 

כעת, לאחר שחוויתי את היתרונות המדהימים של מדבקות Nuubu, אני בהחלט אזמין עוד כמה עבור החברים והמשפחה שלי אבל לסיום, חשוב לי לציין דבר חשוב מאוד שהבנתי אחרי שבעלי עשה שימוש במדבקות האלה:

הרבה אנשים שדברתי איתם היו סקפטיים לגבי המוצר הזה וזלזלו בשיטה הזו.  האמת, שזו אחת הסיבות שאני כותבת את הפוסט הזה ורוצה להגיע לכמה שיותר אנשים.

תראו, מוצרים אלטרנטיביים כמו המדבקות האלה פועלים באופן שונה ממוצרים שאתם קונים בבית מרקחת אבל הם בריאים יותר.

בעלי ניסה את המדבקות האלה ואחרי לילה אחד חשב שזה יחזיר אותו לגיל 32 והוא יהיה רזה וחטוב כמו פעם (כמובן שזה לא קרה), אז הוא הפסיק את השימוש.

אחרי ששכנעתי אותו ששינוי כזה לוקח זמן, הוא ניסה שוב ונתן לזה כ: 2-3 שבועות וזה עבד!!! לא, הוא לא ניצח את הזיקנה אבל הוא בהחלט ערני יותר, קם בבוקר בלי בעיה וירד כמה קילוגרמים.

אם נהיה כנים, אני חושבת שזו תמורה מצוינת למוצר כמו המדבקות האלה ובמחיר הזה.

אז מה שאני ממליצה לכם, תנו לזה זמן ואל תצפו לתוצאות תוך לילה אחד כי יש אנשים שלוקח לגוף שלהם קצת יותר זמן ולכן, מראש תזמינו את החבילה הגדולה ביותר.

את זה אני אומרת לכם מנסיון, כשרציתי להזמין לבעלי עוד חבילות, כולם אזלו והוא נאלץ בלית ברירה להפסיק את השימוש ושוב לחזור לנקודת ההתחלה.

זה התברר כעניין מאוד מאוד מאכזב ובזבוז של כסף שנזרק לפח וחבל.

חשוב להבהיר: ככל שאתם משתמשים במדבקות זמן רב יותר ובעקביות, כך התוצאות טובות יותר! כשאני ובעלי נטוס לחול השבוע, מראש ארזתי לנו מדבקות שיספיקו לכל השהות שלנו בחו״ל ואני מתכוונת לשמור אותם בתיק יד שלי, כדי שלא יאבדו במזוודה. 

לעולם לא העלתי אף תוכן שלי לרשת אבל מפני שחשוב לי לתת דעה אובייקטיבית על המדבקות האלה שרצות כבר תקופה ברשת, יצאתי מאזור הנוחות שלי וכתבתי ביקורת אמיתית ואובייקטיבית על מדבקות Nuubu – שזה מוצר שגם אני וגם קרוביי ראינו ממנו תוצאות מוכחות (בייחוד לצלוליט*)

הציון שלי למדבקות Nuubu

5/5

זה התברר כעניין מאוד מאוד מאכזב ובזבוז של כסף שנזרק לפח וחבל.

הצעה מיוחדת:

כהצעת היכרות מיוחדת, החברה מציעה כעת 70% הנחה + 30 יום החזר כספי לכל הלקוחות החדשים, כך שתוכלו לנסות את Nuubu ללא סיכון לחלוטין.

הצעה זו עשויה להסתיים בכל עת, אז פעל עכשיו כדי לנצל את ההצעה המיוחדת הזו.

ואם אינך מרוצה ממדבקות Nuubu שלך, תוכל להחזיר אותם תמורת החזר מלא. בלי לשאול שאלות!

Nuubu היא מתנה נהדרת גם לנשים וגם לגברים! בדוק זמינות עכשיו »

לחץ על הקישור למעלה כדי לראות אם Nuubu עדיין מציעה הנחה של 70% ו-30 יום החזר כספי

ביקורות הגולשים ברשת

שוש בן - חיים
שוש בן - חיים
באר שבע
Read More
"אני ממליצה על מדבקות כף הרגל האלה כדי לסלק רעלים מזיקים מהגוף שלנו בצורה הקלה והטבעית ביותר. אני מרגישה שזה יעיל, והשגתי תוצאות מדהימות ואני מרגישה טוב יותר."
דן אלוף
דן אלוף
רמת גן
Read More
"אני מאוד אוהב את המדבקות האלה כי הן טבעיות לגמרי (צמחי מרפא ותמציות צמחים) ולא הרגשתי תופעות לוואי. מניסיוני, זה באמת עובד ועוזר לסלק רעלים. אני ממליץ על זה."
שירה רז
שירה רז
הרצליה
Read More
"ביליתי הרבה זמן בניסיון למצוא מוצר כזה, ובסוף מצאתי אותו. המוצר הוא יותר ממעולה הייתי אומרת. אני ארכוש אותו שוב. ואני מרגישה טוב יותר."

כתב ויתור: *תוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם. מוצר זה אינו מיועד לאבחן, לטפל או לרפא כל מחלה או מצב. Nuubu אינה מציגה מצגים ואינה נושאת באחריות לדיוק המידע הכלול באתר זה או זמין באמצעותו, ומידע זה נתון לשינוי ללא הודעה מוקדמת. המידע באתר זה אינו נועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי. התייעץ עם הרופא שלך לפני השימוש בכל מוצר בריאותי או פעילות גופנית. לעולם אל תתעלם מעצות רפואיות המבוססות על מידע שנקרא או נגיש באינטרנט ללא ייעוץ רפואי. העדויות באתר זה הן ממשתמשים בפועל של המוצרים ו/או השירותים שלנו והוגשו באמצעים שונים. הם ניתנו מרצון ולא הוצע או ניתן פיצוי. ייתכן שהתוצאות אינן אופייניות ולא ניתן להבטיח אותן. המוצר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי ואינו מבטיח תוצאות. זוהי פרסומת ולא מאמר חדשות, בלוג או עדכון להגנת הצרכן. הסיפור המוצג באתר זה והאדם המתואר בסיפור אינם חדשות אמיתיות. במקום זאת, הסיפור הזה מבוסס על התוצאות שהושגו על ידי כמה אנשים שהשתמשו במוצרים אלה. התוצאות המתוארות בסיפור ובהערות הן אילוסטרטיביות ועשויות שלא לשקף את התוצאות שאתה משיג עם מוצרים אלה. אתר זה עשוי לקבל פיצוי עבור קליקים על או רכישות של מוצרים המופיעים באתר זה.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.